NRSE5040-1R5N
MFR.Part #
NRSE5040-1R5N
JLCPCB Part #
C2903057
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 15mΩ 4.3A 6.3A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS