NRSE5040-471M
MFR.Part #
NRSE5040-471M
JLCPCB Part #
C2903066
Package
SMD,5x5mm
Description
2.8Ω 300mA 400mA 470uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS