MDA4020-6R8M
MFR.Part #
MDA4020-6R8M
JLCPCB Part #
C2847472
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
131mΩ 2.4A 2.5A 6.8uH Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,4.5x4.1mm Inductors (SMD) ROHS