MMO175-16IO7
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MMO175-16IO7
Description
-40℃~+150℃ 1.5V 1.6kV 100mA 125A 2 SCR 200mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS