DSEI30-10AR
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSEI30-10AR
Description
-40℃~+150℃ 1kV 2.4V@36A 30A 750uA@1000V - Switching Diodes ROHS