IXYP15N65C3D1
MFR.Part #
IXYP15N65C3D1
JLCPCB Part #
C17554579
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 110ns 15ns 19nC 2.5V@15V,15A 200W 38A 650V 68ns PT (Punch-Through) TO-220-3 IGBT Transistors / Modules ROHS