DPG60C400QB
MFR.Part #
DPG60C400QB
JLCPCB Part #
C17336186
Package
TO-3P
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.41V@30A 1uA@400V 30A 400V 45ns TO-3P Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS