MCNA55PD2200TB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCNA55PD2200TB
JLCPCB Part #
C3614247
Package
TO-240AA
Description
-40℃~+140℃@(Tj) 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.5V 2.2kV 200mA 86A 95mA TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS