MCNA95PD2200TB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCNA95PD2200TB
JLCPCB Part #
C3614081
Package
TO-240AA
Description
-40℃~+140℃@(Tj) 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.5V 149A 150mA 2.2kV 200mA TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS