MCC26-14IO1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCC26-14IO1
JLCPCB Part #
C3614531
Package
TO-240AA
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1.4kV 1.5V 100mA 2 SCR 200mA 42A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS