MCD44-18IO1B
MFR.Part #
MCD44-18IO1B
JLCPCB Part #
C17587555
Description
1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.5V 1.8kV 100mA 200mA 80A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS