MCD44-14IO8B
MFR.Part #
MCD44-14IO8B
JLCPCB Part #
C17220620
Description
-40℃~+125℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.4kV 1.5V 100mA 200mA 80A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS