MCD44-12IO1B
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCD44-12IO1B
JLCPCB Part #
C17357318
Package
TO-240AA
Description
-40℃~+125℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.2kV 1.5V 100mA 200mA 80A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS