IXTA60N20T-TRL
MFR.Part #
IXTA60N20T-TRL
JLCPCB Part #
C3291115
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 200V 4.53nF 40mΩ@10V 500W 5V 60A 73nC@10V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS