IXTA86N20T-TRL
MFR.Part #
IXTA86N20T-TRL
JLCPCB Part #
C3291103
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 200V 33mΩ@10V 4.5nF 550W 5V 86A 90nC@10V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS