IXTA60N10T-TRL
MFR.Part #
IXTA60N10T-TRL
JLCPCB Part #
C3281606
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 176W 18mΩ@10V 2.65nF 4.5V 49nC@10V 60A TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS