DMA10P1200HR
MFR.Part #
DMA10P1200HR
JLCPCB Part #
C17363464
Package
ISO247
Description
-55℃~+175℃ 1.23V@10A 1.2kV 10A 10uA@1200V ISO247 Switching Diodes ROHS