IXFA12N50P-TRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFA12N50P-TRL
JLCPCB Part #
C3281603
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.83nF 12A 200W 29nC@10V 5.5V 500V 500mΩ@10V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS