IXFA14N60P-TRL
MFR.Part #
IXFA14N60P-TRL
JLCPCB Part #
C3281599
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14A 2.5nF 300W 36nC@10V 5.5V 550mΩ@10V 600V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS