DHG60U1200LB-TUB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DHG60U1200LB-TUB
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 2.92V@60A 200A 50uA@1.2kV 60A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS