IXFP18N65X2M
MFR.Part #
IXFP18N65X2M
JLCPCB Part #
C3280460
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1nF 1.52nF 1.8pF 18A 200mΩ@10V 26nC@10V 36W 5V 650V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS