IXFA16N50P-TRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFA16N50P-TRL
JLCPCB Part #
C3281577
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 16A 2.48nF 300W 36nC@10V 400mΩ@10V 5.5V 500V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS