IXTA230N075T2-TRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTA230N075T2-TRL
JLCPCB Part #
C3291089
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10.5nF 178nC@10V 230A 4.2mΩ@10V 480W 4V 75V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS