DMA200YC1600NA
MFR.Part #
DMA200YC1600NA
JLCPCB Part #
C4467986
Package
SOT-227B
Description
1.23V@70A 1.6kV 2 Pair Common Cathode 200A 50uA@1600V SOT-227B Diodes - General Purpose ROHS