MDD172-16N1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MDD172-16N1
Description
1 Pair Series Connection 1.15V@300A 1.6kV 190A 20mA@1.6kV - Diodes - General Purpose ROHS