DMA240YA1600NA
MFR.Part #
DMA240YA1600NA
JLCPCB Part #
C4468117
Package
SOT-227B
Description
1.6kV 1.72V@240A 2 Pair Common Anode 240A 50uA@1600V SOT-227B Diodes - General Purpose ROHS