DMA200XA1600NA
MFR.Part #
DMA200XA1600NA
JLCPCB Part #
C4468194
Package
SOT-227B
Description
1 Pair Series Connection 1.24V@100A 1.6kV 100A 200uA@1600V SOT-227B Diodes - General Purpose ROHS