WSTM2512QLR130FYR
MFR.Part #
WSTM2512QLR130FYR
JLCPCB Part #
C20350433
Description
130mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS