WSTM2512QLR180FYR
MFR.Part #
WSTM2512QLR180FYR
JLCPCB Part #
C20350435
Description
180mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS