045202.5MRSN
MFR.Part #
045202.5MRSN
JLCPCB Part #
C3165310
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 2.5A 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS