WSTM2512QLR430FYR
MFR.Part #
WSTM2512QLR430FYR
JLCPCB Part #
C20350441
Description
2W 430mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS