15KPA120CA
MFR.Part #
15KPA120CA
JLCPCB Part #
C1983994
Description
-55℃~+175℃ 120V 134V 15kW@10/1000us 192.3V 2uA 78.5A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS