V42MLA1206NHAUTO
MFR.Part #
V42MLA1206NHAUTO
JLCPCB Part #
C2655692
Package
1206
Description
180A 30V 340pF@1MHz 42V 53V 800mJ 92V 1206 Varistors ROHS