15KPA130CA
MFR.Part #
15KPA130CA
JLCPCB Part #
C1983984
Description
-55℃~+175℃ 130V 145.2V 15kW@10/1000us 208.3V 2uA 72.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS