V48MLA1206NHAUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V48MLA1206NHAUTO
JLCPCB Part #
C2657290
Package
1206
Description
100V 180A 180pF@1MHz 40V 48V 60.5V 900mJ 1206 Varistors ROHS