V18MLA1206NHAUTO
MFR.Part #
V18MLA1206NHAUTO
JLCPCB Part #
C3261898
Package
1206
Description
1.05nF@1MHz 14V 150A 18V 25V 400mJ 1206 Varistors ROHS