1.5SMC33A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5SMC33A
JLCPCB Part #
C720186
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.2V 31.4V 33.3A 45.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS