TPSMB51A-VR
MFR.Part #
TPSMB51A-VR
JLCPCB Part #
C1976818
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+175℃ 1uA 51V 56.7V 600W@10/1000us 7.3A 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS