SMBJE120AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMBJE120AH
JLCPCB Part #
C3708343
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 1uA 3.1A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS