TPSMB58A-VR
MFR.Part #
TPSMB58A-VR
JLCPCB Part #
C1976824
Description
-65℃~+175℃ 1uA 58V 6.5A 600W@10/1000us 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS