SMDJ14A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ14A-HRAT7
JLCPCB Part #
C1977612
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 129.3A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS