SLD18-018
MFR.Part #
SLD18-018
JLCPCB Part #
C1983870
Description
-55℃~+175℃ 174.7A 18V 2.2kW 20V 29.2V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS