12KPE30AH
MFR.Part #
12KPE30AH
JLCPCB Part #
C3707992
Description
12kW 236.7A 30V 33.3V 50.7V 5uA TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS