V150LA5P
MFR.Part #
V150LA5P
JLCPCB Part #
C179028
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
150V 2.5kA 200V 240V 25J 360pF@1MHz 395V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS