SLD58-018
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD58-018
JLCPCB Part #
C1984050
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 58.6A 58V 5kW 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS