SLD12-018
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD12-018
JLCPCB Part #
C1983875
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 12V 13.3V 19.9V 256.3A 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS