SLD17-018
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD17-018
JLCPCB Part #
C3709635
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 10uA 17V 18.9V 184.8A 27.6V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS