SLD11-018
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD11-018
JLCPCB Part #
C1983872
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 11V 12.2V 18.2V 280.2A 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS