046506.3DR
MFR.Part #
046506.3DR
JLCPCB Part #
C187591
Package
SMD,12.1x4.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 12.1mm 144.4 250V 250V 4.5mm 4.5mm 6.3A Surface Mount Fuse SMD,12.1x4.5mm Disposable fuses ROHS