V390CH8T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V390CH8T
JLCPCB Part #
C3261973
Package
SMD
Description
250A 250V 330V 390V 60pF@1MHz 650V 7J SMD Varistors ROHS